Jak by se měl muž oblékat, aby byl IN?

Jak by se měl muž oblékat, aby byl IN?

Možná také patříte k těm mužům, kteří si nejsou jisti, zda se oblékají správně. Tento proces jde ale velmi snadno vysvětlit. Jediné, co je potřeba, je položit si pár otázek a pokud na ně odpovíte dobře, můžete tím snadno vytvořit celek muže, který je oděn více než dobře.

Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Tvoří významnou složku pro mezilidské vztahy.

Na samém začátku je dobré položit si otázku, kde byste měli vlastně začít.
mladík u květin

Tím nejdůležitějším je uvědomit si, jaké máte vlastně priority a k tomu musíte přizpůsobit váš životní styl. Příkladem může být člověk, jehož profesí je setkávání se s lidmi. Je jasné, že si musí zakládat na detailech, protože je přísnější.

V dnešní době, kdy lidé nejvíce nosí mikiny a trička, může člověk, který na sobě má oblek, působit jako pěst na oko. Jestli je něco, čeho bychom se rozhodně neměli bát, pak je to vyčnívání z davu. Je potřeba, aby oblečení bylo padnoucí a my si v něm připadali pohodlně.

Slyšeli už jste o Business Casual? Jedná se o neformální ale za to společenský styl oblékání. Zakládá si na košili, která je doplněna kravatou a mnohdy také motýlkem. Součástí bývá sako, které musí ladit s košilí. Kalhoty jsou nejčastěji modré nebo béžové. Chybět nesmí ani hodinky na ruce, která není dominantní.
pouliční kytarista

V dnešní době je vše postaveno na detailech. Nikdy tedy nesmíte nic podcenit a na tento aspekt byste měli brát zřetel. Je totiž důležité, abyste pečovali o své tělo, což může být například správný účes, oholené vousy apod. S uvážením je potřeba volit i módní doplňky, což mohou být hodiny nebo sluneční brýle.

Základem každého dobrého šatníku je jeho obměna, která musí být pravidelná. Na většinu příležitostí ale postačí styl Business Casual. Je potřeba myslet na to, že každý den je potřeba se oblékat tak, jako by byl nevšední. Je potřeba, abyste na okolí působili pouze kladně.