Design i bezpečnost

Design i bezpečnost


Plot ohraničuje pozemek, a proto by ho okolo svého pozemku měli mít všichni. Lidé žijící ve starších domech mají většinou starší ploty, které si část z nich postupně předělává do moderního kabátku. Plot neplní jen funkci bezpečnostní, protože pomocí něho si oddělíte svůj majetek od ostatního, https://www.manmat.cz/produkty-ostatni-45 ale také pomocí něho můžete zlepšit vzhled celého domu. Tím jsme si tak trochu odpověděli na otázku k čemu máme ploty Montazmpc?

kovový plot

Ploty plní hlavně dvě výše zmíněné funkce – bezpečnostní a designovou. Okolo svého domu můžete mít několik druhů plotu. Nejčastějším plotem, který můžeme vidět, je plot z pletiva. Svou funkci splní, ale je přes něj vidět. Lidé většinou od plotu očekávají i nějakou vyšší míru soukromí, což rozhodně pletivo splnit nemůže. Dají se na něj sice pověsit různé zástěny, ale nevypadá to dobře.

Daleko lepší volbou je plot z kamene, který je ale finančně nákladnější. Dá se kombinovat i se dřevem nebo betonem. Jedním z dlouhodobě nejpopulárnějších plotů je betonový plot, který poskytne svým majitelům maximální soukromí, a také jim poskytne výhodu snadné údržby. Beton se nemusí udržovat, protože jediné co občas potřebuje, je pláchnutí proudem vody.

dřevěný plot

Jaký plot si vybrat?
Betonový plot si nejčastěji vybírají lidé u samostatně stojících domů, protože mají plot ze všech čtyř stran oproti řadové zástavbě. Právě plot z betonu je neprůhledný, takže díky němu máte soukromí zaručeno. I beton se dá kombinovat se dřevem, ale potom je nutné počítat s tím, že bude údržba trochu náročnější.

Betonový plot byste si rozhodně neměli montovat sami, protože jednotlivé díly jsou velice neforemné a těžké. K usazení tohoto plotu se musí používat těžká technika. My vám plot rádi namontujeme na klíč. Stačí si vybrat z naší nabídky a my vám pošleme cenovou kalkulaci, která zahrnuje nejen usazení nových dílců, ale i terénní přípravy.