Zvolte si praktické chlorové tablety a budete mít po starostech!

Zvolte si praktické chlorové tablety a budete mít po starostech!

Každý, kdo si pořídí svůj první bazén, se musí následně rozhodnout, jaké přípravky bazénové chemie bude využívat. Udržet vodu v bazénu čistou a hygienicky nezávadnou není jen tak, a velkou měrou se na výsledné kvalitě vody podílejí právě přípravky zvolené bazénové chemie. Je tedy jasné, že na této volbě byste si měli dát co nejvíce záležet.

koktejl

Mnoho majitelů bazénů stojí nejen o to, aby voda v jejich nádrži byla co nejčistší, ale také o to, aby zachování dobré kvality vody bylo co nejjednodušší. V takovém případě je na místě volba chlorových tablet https://eshop.techneco.eu/Chlorove-tablety.

Použití tabletových přípravků je vždy výhodné v tom, že nemusíte nic odměřovat, nic nemusíte dávkovat, zkrátka se nemusíte obávat náročné manipulace s mnohdy nebezpečnými chemickými přípravky. V případě, kdy si vyberete tablety, zvládne ošetření vody i malé dítě, protože je stačí jednoduše hodit do vody anebo vložit do plováku v potřebném počtu. A tím uděláte pro desinfekci bazénové vody vše podstatné.

Vždyť právě chlór patří k velice účinným a ve vodě stabilním oxidačním činidlům, na které se můžete spolehnout. Jedinou nevýhodou jeho použití je typický zápach desinfekce, který může někomu vadit.
Nicméně mějte na paměti, že pokud si pro desinfekci bazénové vody zvolíte jednosložkové chlorové tablety, neměli byste zapomenout ani pravidelně sledovat hodnoty pH vody v nádrži, její tvrdost, případně obsah drobných částic způsobujících mléčný zákal.

lehátko

Jestliže ovšem toužíte po maximálně bezpracném způsobu péče o bazénovou vodu, sáhněte po multifunkčních tabletách, které mimo aktivní látky v podobě chlóru obsahují také látky, které zabraňují inkrustacím na stěnách nádrže, udržují vhodnou hodnotu pH či vločkují nečistoty obsažené ve vodě. I ty můžete získat za velice příznivou cenu, která se vám jistě vyplatí.