Internetové místa tajemství

Internetové místa tajemství

Dnes se podíváme na místa na internetu, kde bychom se mohli nechat vyzpovídat anebo někoho vyzpovídat. Jedná se o internetové zpovědnice. Existují totiž místa na internetu, kde můžete vyzradit vaše nejtemnější tajemství a můžete si být stoprocentně jisti, že pokud se tam nepodepíšete pravým jménem, nikdo nikdy nezjistí, že jste to byli právě vy a to je možná taky ta největší výhoda internetu. Cokoliv zde anonymně napíšete, to vlastně zůstane mezi vámi a vašim počítačem a ani mezi tím ne, protože jednotlivé dočasné soubory počítač maže a něco takového jako co jste kdysi napsali někde na zpovědnici, to už vůbec ne. Co je ale nejlepší? Vy můžete být ten, co zpovídá.
žena u monitorů

Chat i komentáře

Do takové zábavy se můžete ostatně pustit kdykoliv na kterémkoliv zařízení, jediné, co je třeba, je internet a ani ten nemusí být dobrý. Jednoduché stránky, které zavánějí radami čtrnáctiletých pro dvanáctileté, to je přesně to, co hledáte. Možná byste se i divili, ale někteří dospělí tam tráví čas a takhle předávají své zkušenosti mladší generaci, byť sami bydlí u své sedmdesátileté maminky, která jim chodí každý den pro chicken tendies z KFC. Někdy je to až zajímavá hra osudu, která nás strčí do těchto rolí, kdy si alespoň na chvíli hrajeme na velké učitele národů. Je to tak trochu věc egoismu – necháváme se totiž unášet na vlně naší vlastní zkušenosti, kterou jsme vyčetli někde z knihy nebo wikipedie a druzí nám potom děkují, jak moc jsme jim pomohli a my máme takový ten dobrý pocit, že jsme skutečně udělali nějaký ten „rozdíl“, ovšem krutá pravda je, že si tak maximálně nalháváme.
zpovědnice v kostele

Rady s erekcí

Připravte se na to, že se na takových anonymních stránkách řeší hlavně problémy s prvními sexuálními zážitky – to znamená, co se stane když, co se stane tehdy a taky co se má udělat, než. To jsou tři základní tvary otázek, které uvidíte. A možná vás to dostatečně odradí.