Já a sport

Já a sport

Jsem opravdu hodně sportovně založený člověk. Sport mě opravdu hodně zajímal už od malička. Moji rodiče mi říkali, že už jako malé dítě jsem se velice ráda hýbala a že jsem ani chvíli neposeděla na místě. Tohle samé mi potom potvrdila i moje babička, která mě prý velice často hlídala. Protože moji rodiče byli oba dva hodně pracovně vytížení, protože spláceli leasing a hypotéku, takže nemohli být stále se mnou doma. Mě to ale nevadilo a nevadí mi to ani nyní. A jsem spíše ráda, že jsem docela hodně samostatná a že taky rodiče ze mě vychovali opravdu slušného člověka.

Sport mám hodně ráda.

A to taky takového člověka, který se zajímá o sport a taky o práci a kvalitní styl života. Já bych opravdu nedokázala jenom tak doma sedět a nic nedělat. A taky dokonce třeba i když mám oběd anebo večeři, tak vždycky se u toho alespoň musím dívat na televizi, protože jen tak sedět u stolu a nic nedělat, tak to by mě tedy vůbec nebavilo. Proto jsem se taky jako dítě v devíti letech přihlásila s mojí mámou na Běhání kolem stadionu. Bylo to takové malé dětské a pomalé běhání. A s dětmi běhali jejich rodiče. Mým rodičům se to líbilo a když moje máma nebyla zrovna v práci, tak šla se mnou na stadion a absolvovala se mnou kurz Běhání kolem stadion.

Chci hrát dámský fotbal.

A opravdu hodně mě to baví. Jenom mě mrzelo, že tato akce s názvem běhání kolem stadionu vydržela pouze čtyři roky, protože opadal zájem dětí a rodičů. Mě to bavilo stále, ale bohužel jsem tam sama běhat nebyla, že by se to prý stadionu nevyplatilo. Opravdu hodně mě to mrzí, ale s tím nic nenadělám. Jsou ale taky další sporty a další zábavy, kdy by se člověk mohl zahledět a začít třeba taky dělat nový sport. Vždyť na nový začátek ve sportu není nikdy pozdě! Já si taky říkám, že bych začala hrát dámský fotbal. Ne nadarmo se říká, že i ženy mají kuráž! A taky ve sportu to platí dvojnásob.