Moderní bydlení za skvělou cenu

Moderní bydlení za skvělou cenu


Dnešní doba stavbě domu příliš nenahrává. Stavebních pozemků je málo, jsou drahé, často malé a daleko od vesnic či měst. Jenže někde se stavět musí, a než abyste roky jezdili po republice a hledali dokonalý pozemek, raději si vyberte některý z těch, které jsou k dispozici ve vašem okolí. Stěhovat se daleko od rodiny není nejlepší řešení, a tak raději snižte svoje nároky, které mohou být někdy příliš vysoké.

Důležité je, aby byl pozemek dostatečně velký na umístění vámi zvoleného typu domu. Pokud toužíte po bungalovu, nebude vám stačit pozemek o výměře pouhých 500 m2. na to, jaký dům chcete stavět, myslete vždycky, když budete jezdit na schůzky a dívat se na pozemky. Také si předem zjistěte, zda není pozemky v exekuci, nebo zda se na něm může stavět. Někteří lidé toto prodávají parcelu s názvem stavební pozemek, i když se na daném místě stavět nesmí. Pokud si to nezjistíme a pozemek koupíte, máte v podstatě kus předraženého pole, které nemůžete využít ke stavbě.

dům bungalov

Jakmile budete mít pozemek zaplacený, čeká vás příjemnější část – výběr domu a stavební firmy, která vám jej postaví na klíč. My se zabýváme nejen stavbou dřevostaveb, ale stavíme samozřejmě i zděné domy. Stavíme proto rodinné domy – bungalovy. Chceme klientům nabídnout co nejvíc typů domů, takže stavíme oba dva druhy. Někdo chce dřevostavbu, někdo dává stále přednost zděným domům, takže je jen na vás, čemu nakonec dáte přednost.

projekt domu

Typové projekty jsou připraveny tak, aby odpovídaly požadavkům na moderní trendy v bydlení. Najdete v nich oddělenou spací část od aktivní části, aby se lidé během práce a odpočinku nerušili. Propracované projekty oceníte zejména tehdy, pokud máte malé děti. Domy můžete mít nejen s garáží, ale i s terasou. Vyberte si z široké nabídky našich projektů, které je pro vás možné individuálně upravit. U nás si svůj dům vybere nakonec každý.