Pište knihu života pocitem

Pište knihu života pocitem

Zaznamenávat koloběh života fotografií je celkem běžnou záležitostí. Někteří lidé si dokonce najdou čas i na to, aby vytvořili elektronické album. Mnozí mají vzpomínky uschovány na paměťových kartách, nebo DVD.
Ale věřte tomu, že nejmodernější technologie typické pro dnešní dobu nemusí být zcela akceptovány dobou následující. Potom je scrapbooking tou nejlepší cestou, jak si uchovat zážitky pro dobu, až se naše dny posunou daleko do budoucnosti. A nejen to. Takto vytvořená kniha Vám umožní uchovat i pocity, které jste v danou chvíli prožívali.

pozadí

Vzpomínejte s nostalgií a s úsměvem na tváři.
Umíte si představit tu chvíli, kdy usednete do pohodlného křesla, vezmete knihu života do svých rukou a začnete obracet stránku za stránkou a vzpomínat na to, jak jste prožívali jednotlivé okamžiky svého života? Netradiční scrapbooking Vám to tak jednoduše, a přitom tak věrohodně umožní. Jako kdybyste se vrátili přesně do těch okamžiků, které jste prožili. A možná na ně i malinko zapomněli.

Začněte tvořit s láskou v srdci.
Neotálejte s nápadem scrapbookingu, který nezná hranice v projevech vlastní kreativity. V proměňování vlastních pocitů na papír. Zapojte své emoce a představivost.

Máte přece tolik pomůcek k dispozici, které Vám pomohou vyjádřit své pocity z daného okamžiku.
· Využijte fotografií, které jste pořídili na výletech, na dovolené, na společenských událostech, na rodinných oslavách.
· Své pocity umocněte blýskavými kamínky, samolepkami, či kresbičkami, při kterých Vaší ruku povede pocit.
· Zvolte barevnost jednotlivých komponentů tak, aby dokonale vyjadřovali Vaši náladu. Ať radostnou, nebo méně radostnou.

umění

Věřte, že jednou bude Vaše kniha života – scrapbooking přínosem pro oživení vzpomínek z Vašeho života. A nejen pro Vás, ale i pro Vaše potomky, kteří budou překvapeni Vaším bohatým emotivním životem. Spojte prohlížení s vyprávěním a věřte, že nic zajímavějšího Vaši potomci nezažijí.