Kam v kabelce s drobnými

Kam v kabelce s drobnými

Klasická peněženka slouží především na bankovky, různé doklady a pár drobných. Co si budeme povídat – moc se jich tam prostě nevejde, peněženka pak nejde dopnout nebo se nevzhledně vyboulí. Ale co teď? Často určitě potřebujete různé kovové peníze například do automatu na kávu nebo na občerstvení, nebo vám chybí doplatit u oběda zbytek částky, kterou jste uhradili stravenkami.

odložené rupie

Nejspíš vaše drobné neustále nacházíte různě poházené po kabelce nebo postrkávané po kapsách a když na to přijde, tak je lovíte všude možně, což vás jen zdržuje. Nebylo by ale nějakého praktičtějšího řešení? V takových případech vám nějaké ty drobáky přijdou vhod a kam je tedy uložit? Pořiďte si zajímavou taštičku na peníze – designovou mincovku a problém je vyřešen. Konečně budete moci mít všechny drobné peníze přehledně pohromadě na jednom místě v malinké peněžence.

maličká peněženka

Praktické řešení na dovolenou

Malá peněženka na drobné je také ideálním řešením v případě, že jedete na dovolenou. Na pláž nebo k bazénu si tak nemusíte brát celou peněženku, ale pouze jen tuto mincovku, ve které budete mít potřebnou sumu v podobě drobných určených na drink, zmrzlinu nebo jiné občerstvení. Nebude vám tak hrozit ani případné namočení nebo ulétnutí bankovek, to se vám s drobnými zkrátka nestane. Navíc vám také ve vaší plážové tašce zabere minimum místa. Proto si tuto nezbytnost pořiďte před vaší dovolenou, určitě ji využijete.

ZAJÍMAVÝ DESIGN

Tuto praktickou uzavíratelnou miniaturní taštičku na vaše drobné si můžete zakoupit v pěkném designu s Eiffelovou věží. Motiv Paříže vám tak při pohledu na ni také ve vzpomínkách vybaví vaši dovolenou nebo nezapomenutelné zážitky z cestování. Tento módní a designový kousek velice rychle zapadne do vaší kabelky a stane se tak nezbytnou součástí vašich módních doplňků.