Máchovo jezero, jak ho neznáte

Máchovo jezero, jak ho neznáte

Jestli jste někdy před dávnými lety navštívili Máchovo jezero a zrovna vás tam nic neoslovilo, tak je důvod se sem opět znovu vrátit. Budete totiž překvapeni, jak se zde prostředí změnilo a dá se zde skutečně prožít dovolená snů. Ubytování Máchovo jezero senabízí na různých místech, ale kdo chce být blízko skutečně malebné pláže, tak by se měl soustředit na rekreační chatové středisko poblíž Starých Splavů. V podstatě se totiž ocitne na jedné z největších pláží, která mu může připomínat i dovolenou u samotného moře. Také je pravdou, že to bude ovlivněno vstupem do zábavného parku, který je zde poblíž. A to nemluvě o aquaparku s plovoucím bazénem a dalšími atrakcemi, které si dostatečně oblíbí děti, ale i dospělí jedinci.

vodní skluzavka

Není důvod se starat o kuchyni

Chatová oblast nabízí u Máchova jezera ubytování, které je ideální pro uzavřenou společnost, romantický pobyt ve dvou nebo pro rodiny s dětmi. V chatkách nechybí chladnička pro případ nouze a hladu. Nicméně není třeba ji plnit až po okraj, jelikož není problém si objednat stravování podle potřeby. Přece jenom si jedete užívat, relaxovat, chodit po výletech nebo zkrátka si užít dostatečně vodních radovánek, tak ať ta vaše dovolená za něco stojí a vy si řádně odpočinete. Navíc po celodenním výletu bohatá a pestrá strava, kterou připraví někdo jiný, přijde vhod.

klobása, oheň a zákoutí vody

Táborák k letním večerům patří

V rekreační chatové oblasti jsou k dispozici další věci, které zpříjemní dovolenou. Mnozí ocení připojení na Wi-Fi, což jim umožní sdílet zážitky z dovolené. Ale snad největší úspěch bude mít večerní posezení u ohýnku, kde si můžete opéct špekáček nebo klobásku na klacku. Kdo zrovna přímému opékání neholduje, tak je mu k dispozici gril, na kterém si lze tyto pochutiny též připravit. A když se rozzáří večerní hvězdy, je čas na pěknou romantickou procházku nebo hupky šupky do chatičky a zavrtat se do peřin. Přece jenom zítra je v plánu výlet na nedaleký hrad.