Půjčka, která poslouchá vaše přání

Půjčka, která poslouchá vaše přání

Chtěli byste se dál věnovat svému podnikání, ale dostali jste se do nepříjemné situace. Za hotové zakázky vám dosud nebyla zaplacena smluvená částka a vy jste v takzvané druhotné platební neschopnosti. Ačkoliv jste dodrželi všechny termíny a splnili smluvní zakázky, přesto jste bez likvidních finančních prostředků. Potřebujete jen drobnou pomoc, na kratší období. Vyslyší vás nebankovní hypotéka bez registru.

linky na papíře

Pomůže vašim obchodům

Nebankovní hypotéka bez registru je určena pouze pro podporu podnikatelských aktivit. Každá osoba samostatně výdělečně činná o ni může zažádat a budou ji navrženy podmínky splácení tak, aby přesně odpovídali situaci, ve které se klient nachází. Záleží nám na tom, aby se vám úvěr dařilo bez potíží splácet, proto vždy zpracováváme velmi pečlivě návrh každého úvěru s přihlédnutím k aktuálním potřebám a možnostem klienta.

Výhody úvěru pro vaše podnikání

Abychom obstáli ve tvrdé konkurenci bankovních společností, musíme nabízet nejen obdobnou výši úrokové sazby, ale i celou řadu výhod navíc. Proto vám umožníme dlouhodobé splácení, které může být dokonce i v délce třiceti let. Při dlouhodobém splácení se můžete těšit na pevnou úrokovou sazbu a přitom velmi nízkou výši splátky. V době, kdy se vašim obchodům bude opětovně dařit, máte možnost, která se jinde nabízí jen zřídka. Možnost předčasného splacení v plné výši a bez zaúčtování dodatečných poplatků.

právní dohled

Kdy získám půjčku

Dbáme o to, aby se k vašim podnikatelským aktivitám dostaly potřebné finanční prostředky co nejdříve. Proto vyřizujeme žádosti bez zbytečného prodlení a nabízíme i možnost zažádat o expresní zpracování žádosti. V takovém případě se po dodání dokumentů připíšou peněžní prostředky na váš účet už za několik málo hodin. Na rychlé vyřízení se však můžete spolehnout i bez expresního čerpání. Vaši žádost posoudíme během několika pracovních dní.