Půjčovna dodávek Praha pronajímá vozy pro vyklízení bytů

Půjčovna dodávek Praha pronajímá vozy pro vyklízení bytů

Jak efektivně vyklidit byt

Z vyklizeného bytu mívá člověk dobrý pocit vždy, když odvede dobrou práci, která spočívá v likvidaci veškerého odpadu. Je to známý psychologický jev, který funguje i mezi profesionálními stěhováky. Stěhování a vyklízení bytů je totiž událost, kde je vidět na první pohled výsledek, přitom práce nevyžaduje žádné zvláštní tvořivé úsilí a psychickou námahu. Říká se, že když se pustíte do takové činnosti, zároveň si tím vyčistíte hlavu. Je to svým způsobem dokonalý antistres.

večerní dálnice

Nejprve obhlédněte terén – na první prohlídce závisí veškerý úspěch akce. Obhlídka však neznamená nahlédnout do ložnice a krátkým mrknutím oka odhadnout, kolik času to asi zabere. Bude vás zajímat velikost nábytku, zda se dá rozebrat, a kolik zabere kubíků v autě. Dále bude nutné zjistit, co s podlahovou krytinou, zda bude nutné vytrhat linoleum, koberce, nebo se budete zabývat plovoucí podlahou či palubkami. Problematické mohou být i spotřebiče, zvláště ty připojené k plynové přípojce (dají se odpojit i bez přivolání instalatéra, jak jsou velké a těžké?)

Zajištění vozidla – v současné době vám půjčovny dodávek Praha mohou zajistit na několik hodin nebo dnů vozidlo s úložným prostorem cca do 17 krychlových metrů. Dodávky mívají k dispozici tažné zařízení a možnost připojit přívěsný vozík, tím se o dalších pár metrů užitný objem navýší.

jízda po dálnici

Obalový materiál – na vyklízených věcech obvykle nezáleží, ale na interiéru vozu ano. Budete potřebovat dostatek ochranného materiálu, abyste jej nepoškodili, např. flexibilní fólii, molitanové desky či výplně, kartonové krabice atp.

Máte kde zaparkovat? Tuto otázku si pokládejte včas, ve velkých městech, a hlavně v Praze bývá s parkováním problém, navíc je placené, a tak mnohdy situaci řeší až žádost na městském magistrátu o zajištění místa pro větší vůz, resp. jízdní soupravu. Uvědomte si, že magistrát vaši žádost řeší v zákonné lhůtě 30 dnů, tak aby vás to nezaskočilo.