S elektřinou nejsou žerty

S elektřinou nejsou žerty

Každá domácnost je plná nejrůznějších spotřebičů, fungujících na elektřinu. A aby se elektřina ke spotřebičům dostala, potřebujeme mít funkční elektrorozvody v domě. Mnohdy zastaralé rozvody, které nikdo dlouho nezkontroloval jsou příčinou vzniku požárů.

Koupíte-li nový spotřebič, doufáte, že vám bude sloužit co nejdéle. U většiny přístrojů běží dvouletá záruka, ale některé, pokud vám bude odborně provedena kontrola a revize, můžete si záruku prodloužit na 5 let. Záleží na výrobci a jeho podmínkách.

Revize elektroinstalací a revize spotřebičů to byste měli jednou za čas nechat provést v celém bytě. Ale i elektro revize celého bytového domu přispívá ke klidnému bydlení všech obyvatel domu.

pračka

Máte firmu, tak to máte určitě spoustu elektropřístrojů, ať už jsou to počítače, osvětlení, tiskárny, klimatizace nebo ve výrobních firmách stroje, soustruhy, frézky, vrtačky. Jistě si nemůžete dovolit, aby vám některý den z ničeho nic přestal jít elektrický proud a tím jste odstavili veškerou činnost vaší firmy. Pravidelnou revizí elektroinstalací a přístrojů můžete zabránit velkým škodám při výpadku proudu, o bezpečí zaměstnanců ani nemluvě.

žárovka

Mnoha neštěstím a požárům by se dalo zabránit, kdyby lidé nepodceňovali pravidelné revize. Revize elektrozařízení, elektrorozvodů, hromosvodů, plynových spotřebičů, komínů či kanalizace, zdá se toho moc, ale nic z toho se nevyplatí vynechat. Škody, které mohou při havárii vzniknout několika násobně přesáhnout cenu, než co zaplatíte odbornému pracovníkovi specializované firmy. O možnosti úrazu či možnosti ztráty na životě nechceme ani pomyslet.

Kontaktujte odborníky a nechte si udělat všechny povinné i nepovinné revize, nemůžete udělat víc pro bezpečí svých zaměstnanců a pro klidný a pohodový chod vaší firmy.

Šikovný revizní technik, to je přímo poklad pro vaše bezpečí.