Stahování hudby nebo filmů

Stahování hudby nebo filmů

Jistě má každý z nás svou oblíbenou hudbu nebo film, který by rád viděl znovu. Proto si ji někdo chce sehnat a mít u sebe. U filmu je to složitější, protože je třeba více místa a mít program, který video přehraje. U hudby je to jednodušší o to, že video netřeba. Ale přesto lze získat celý videoklip i s obrazem. Pokud pomineme spousty serverů, kde se to dá nalézt, je nejvíce těchto materiálů na YouTube. Kdopak by neznal, že ano.

Znak YouTube

Jistě se vám již několikrát stalo, že se vám nějaký videoklip s hudbou zalíbil a chtěli byste jej mít u sebe, abyste si to mohli pustit i bez signálu který připojuje internet. Nebo byste jen chtěli týž videoklip ukázat známému. Jenže nevíte link a nemáte připojení. Takže je nejlépe si tam, kde signál je požadovanou věc stáhnout a uložit třeba do mobilu nebo jinam. Optimální řešení. Ale jak?

Nechcete si počítač znečistit kdejakým softem a staré triky na stahování již dávno nefungují. Co dělat? Jak stáhnout hudbu z YouTube na flash? V tomto článku vám to prozradím.

Vynechám klasické zdlouhavé postupy, které většinou nefungují a když tak s nějakými problémy. My se podíváme na způsob, kde není třeba nic někam instalovat, a při tom lze stáhnou prakticky cokoli a odkudkoli.

Ne, nejedná se o žádný z podezřelých download manažerů, to ne. Stačí jen kliknou na link výše zvýrazněný a jste ihned nasměrováni kam potřeba. Tím je vše hotovo. Do políčka, které vidíte zadáte URL cestu ke kýžené hudbě a máte vymalováno.

Youtube

Dole pod políčkem je ještě vidět v rámečcích, jaké zdroje jsou podporovány a rozhodně jich není málo. Pro rychlou práci je tento web naprosto optimální. Žádné složitosti se nekonají, obsluhu zvládne kde kdo.

Takže pokud potřebujete něco skutečně rychlého, vyzkoušejte a uvidíte. Nezbývá jen doufat, že funkčnost vydrží hodně a hodně dlouhou dobu a celý web nebude zrušen.