Veškerý servis pro váš bazén

Veškerý servis pro váš bazén

Po každé koupací sezóně je jistě nutné bazén zazimovat a prodloužit tak jeho životnost. Jestliže se jedná o koupaliště malých rozměrů, pak jistě vše zvládne majitel sám. Pokud máte ale to štěstí, že si můžete užívat ve větším prostoru, pak je jistě na místě pozvat na některé údržbové práce odborníky. Zejména, pokud se jedná o přípravu na další koupací sezónu.
manor house.jpg
· Firmy, které se touto činností zabývají, mají ve svém pracovním programu většinou
– kompletní vyčištění
– doplnění chemie
– kontrolu pískové filtrace (popřípadě i výměna písku, pokud už není v dobrém stavu).
Důležitá je i kontrola těsnosti všech přírub technologií a spojů. Jestliže je zjištěn některý problém, pochopitelně se v nejbližší době odstraní. Unavené díly se renovují. Ty, které dosloužily udělají místo novému zařízení.
· Kvalitní firmy, které se zabývají problematikou bazénu, vířivek a vířivých van, se zaměřují i na
– měření tvrdosti vody a její optimalizace.
– seřízení automatických dávkovačů.
– strojní čistění cirkulačního a masážního potrubí.

Kvalitní firma si poradí se vším

Bohaté zkušenosti s fungováním těchto zařízení také umožňuje poradenskou činnost. Proto, pokud nemáte jasno v tom, jaká chemie je právě pro vás tou pravou, stačí se zeptat.
· Odzimování, opravy bazénů a příprava na novou sezónu je však jen polovinou z celkové činnosti.
relaxační bazén.jpg
Je jistě logické, že na konci každé koupací sezóny bude opět zapotřebí veškeré součásti našich domácích koupališť připravit opět na zimní spánek. Konec koupání je tedy ve znamení diagnostiky bazénu, kompletní vytištění povrchových částí i veškerého potrubí. Následuje odpojení a vysušení potrubního systému. Ale to si asi nemusíte brát příliš do hlavy. Stačí zavolat odborníky a tyto starosti vás trápíš rozhodně nemusí. Kromě nárazových oprav můžete využít i následného servisu a vaše zařízení bude v perfektním stavu stále.