Dokonalé místo na vaší zahradě

Dokonalé místo na vaší zahradě

Menší byt v domě, kde máte z každé strany hned několik sousedních bytů. Místo, které vám neposkytuje dostatek soukromí a klidu. To byl také jeden z důvodů, proč jste se jej rozhodli vyměnit a zakoupili jste si prostorný rodinný dům s hezkou zahradou v klidné části za městem. Tuto změnu velmi ocenily zejména vaše děti, které mají zahradu pro nejrůznější hry. Už se těšíte na to, až jim ji patřičně vybavíte. Záleží vám na tom, aby na zahradě našly vše potřebné a aby se stala místem, kde je pořád hodně smíchu a zábavy. Máte to mít!

bazén na terase

Vyberte si zahradní bazén

Už od prvních slunečních paprsků budou vaše děti vyhlížet letní teploty. Budou se těšit na to, až obléknou plavky a pomoří se pod vodní hladinu. Pro děti není bazén jen místem pro plavání, ale také místem, kde se odehrávají vodní bitvy a nejrůznější honičky. Prosté lovení předmětů ze dna bazénu umí děti zabavit na mnoho hodin. Stačí jen, když se na vaší zahradě sejde několik kamarádů nebo spolužáků. O veselou náladu je postaráno až do večerních hodin. Ještě před spaním se budou vaše děti usmívat a ve vzpomínkách prožívat znovu ten nádherný den plný vody a slunce. A vy jim můžete dopřát hned stovku podobných dní.

potápění v bazénu

Správná péče o bazén

Koupání bez obav ze znečištěné vody si můžete dopřát, pokud budete pravidelně používat prostředky bazénové chemie. Také je nutné zakoupit si nejrůznější příslušenství, které vám pomůže s manuálním čištěním stěn a dna bazénu. Abyste si byli jisti kvalitou vody, nesmí ve vaší výbavě chybět pH tester. Ten vám odhalí, zda je třeba vodu v nádrži upravit. Vaše děti budou mít bezpečné prostředí, které odolá nečistotám i v době, kdy sluneční paprsky způsobují vyšší výskyt vodních řas. Vaši kvalitu vody hlídají moderní prostředky bazénové chemie. Perfektní relaxace, místo pro odpočinek a místo pro zábavné večírky, to je váš bazén!