Výbojky aneb obrovské množství variant

Výbojky aneb obrovské množství variant

Svět výbojek je opravdu bohatý, v sortimentech tohoto typu můžete najít jak základní modely, které lze využít jak v domácnosti, tak kdekoliv jinde, ale také modely, které najdou uplatnění jenom u skutečných znalců tohoto typu zdroje světla. Pokud s výbojkami pracujete poněkud více, určitě znáte produktovou řadu od značky Philips, a to konkrétně Master. Právě v té najdete mnoho zajímavých a praktických typů výbojek, jako může být i halogenidová MASTER CDM-TD. Pokud vám něco tohle označení říká, pak zajisté víte, že jde o zdroj světla, který je od těch ostatních odlišný především tím, že pracuje v jiné poloze. Jde o takzvanou lineární výbojku, která vyžaduje speciální svítidlo.

energie

Pro profesionály jenom to nejlepší

Tento zdroj světla od značky Philips není zrovna něco, co si bude domů kupovat každý. Jde o speciální zdroj světla, který je specifický svou oblasti využití. Právě proto je dobré věnovat jeho výběru dostatečnou pozornost, a to konkrétně příkonu. Ten totiž ovlivňuje důležité vlastnosti, které jsou pro tento zdroj světla charakteristické:

  1. Světelný tok, který u tohoto konkrétního zdroje světla dosahuje hodnot od 5700 až po 13500, což je známka opravdu silného zdroje světla
  2. Provedení, které je v tomto případě čiré
  3. Životnost, která u tohoto typu prodloužena až na 16 000, což jsou hodnoty, za které by se nemusela stydět ani kdejaká LED žárovka

osvětlení
Abyste pochopili význam tohoto typu osvětlení, museli byste s nimi mít určité zkušenosti. Pokud je však nemáte, vždy máte možnost si nechat poradit někým, kdo se této oblasti věnuje z dlouhodobějšího hlediska. Uvidíte, že díky tomu poznáte mnoho dalších zajímavých zdrojů světla, které možná poslouží ještě lépe, pokud jde o vaše potřeby. Proto se stačí zeptat a poznat něco nového.